• Losowy cytat
  • "Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć."
  • Napoleon Bonaparte
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dodany: 2012-03-30 14:36:22
 

Bezpieczny odstępW zależności od tego jak jako kierowcy czujemy się z kierownicą na co dzień poruszamy się w ruchu drogowym. Niektórzy mniej doświadczeni kierowcy nie wiedza jeszcze na jak wiele mogą sobie pozwolić na drodze i co ważne, jakie może być zachowanie samochodu, kiedy wykonują dany manewr, dlatego też tacy kierowcy najczęściej – starają się zachowywać dość ostrożnie wobec innych kierujących, choć panuje przeświadczenie, że to właśnie osoby, które dopiero co skończyły kurs nauka jazdy kraków – jeżdżą mniej ostrożnie.

 

To właśnie jak pokazują niejednokrotnie policyjne statystyki, doświadczeni kierowcy, kiedy już mają podejście tego typu, że już nic ich nie zdziwi na drodze, zapominają o pewnych zasadach, które konieczne są do przestrzegania na drodze – niezależnie od tego jak bardzo doświadczonymi kierowcami jesteśmy. Jedną z takich zasad, które należy przestrzegać mimo, że doświadczeni kierowcy nagminnie ją negują – jest zasada bezpiecznego odstępu, a konkretniej zachowania go podczas włączania się do ruchu, ale i podczas, gdy w tym ruchu aktywnie uczestniczymy.

 

Nauka jazdy kraków poszła w las dla niektórych kierowców i nagminnie łamią tą zasadę, wręcz specjalnie narzucając bardzo niewielkie odstępy pomiędzy swoim, a czyimś samochodem, co powoduje niebezpieczeństwo, nie tylko dla osób, które są przed nami i za nami, ale również dla samych nas, którzy nie respektujemy danej zasady. Nauka jazdy kraków często jest więc odrzucana na bok, kiedy kierowcy czują, że na drodze pozjadali już wszystkie rozumy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezpieczny odstęp
Nick: